2022 m. sausio 13 d. įvyko Inovacijų dirbtuvių 18-ojo sezono baigiamasis renginys. Dvidešimt trys studentai iš penkių Lietuvos aukštųjų mokyklų (Kauno kolegija, Kauno technologijos universitetas, Vilniaus kolegija, Vilniaus universitetas, Vilnius Tech) pasiryžo išbandyti savo gabumus ir per du su puse intensyvius mėnesius suburtose komandose vystė ir pateikė sprendimus šiems įmonių iššūkiams: Elektronikos modulis ir mobiliojiRead more






